Golden Gate

5% ПОПУСТ за термините во Јули и Август за целосна уплата во месец Мај! Положба: Хотелот е лоциран на само 350 метри од една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на 2.5 километри од центарот на градот. Сместување: Хотелот Golden Gate Club Hotel е интимен бутик хотел кој располага со 75 […]

Albora

5% ПОПУСТ за целосна уплата во месец Мај! Положба: Хотелот се наоѓа на 1 километар од центарот на градот Кушадаси и на околу 1 километар оддалеченост од најпознатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach. Сместување: Хотелот располага со 50 соби. Секоја соба располага со клима уред, сопствена бања, фен, балкон (освен трокреветните соби), ТВ,телефон и бесплатна […]

Blue Sea 3*

5% ПОПУСТ за целосна уплата во месец Мај! Положба: Хотелот е лоциран на 200 метри над една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на само 3 километри од центарот на градот. Сместување: Хотелот Blue Sea располага со вкупно 50 соби кои поседуваат балкони со поглед на море. Сите соби располагаат со […]

Flora Suites 3+*

10% ПОПУСТ за целосна уплата во месец Мај! Положба: Flora Suites хотелот е лоциран на 700 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел на плажата. Овој хотел се наоѓа на околу 6 километри оддалеченост од центарот на градот. Сместување: Хотелот е категоризиран со 3+* и располага со вкупно 104 […]

Roxx Royal 4*

5% ПОПУСТ за целосна уплата во месец Мај! Положба:Хотелот Roxx Royal е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach. Сместување: Сите […]

Soleil

5% ПОПУСТ за целосна уплата во месец Мај! Положба:Хотелот Soleil е лоциран на само 300 метри од плажата Ladies Beach и 3км од центарот на градот. Сместување: Во Хотелот Soleil сите соби располагаат со сопствен балкон, сопствена бања (туш или када, тоалет,фен за коса), клима уред (со доплата во месец Јуни и Септември), ТВ, телефон, […]

Tecimen

10% ПОПУСТ за целосна уплата во месец Мај! Положба: Хотелот Tecimen е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach. Сместување: Хотелот […]

Ozcam 2*

Положба:Хотелот Ozcam е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 500 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach. Сместување: Хотелот располага со вкупно 25 соби. Сите соби располагаат со сопствен […]

Aargau

Положба:Хотелот Aargau е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 600 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach. Сместување: Хотелот Aargau располага со вкупно 28 соби. Сите соби располагаат […]