Flora Suites 3+*

Flora Suites 3+*

од €325

/ по лице

Времетраење

10 дена

Превоз

Автобус

Сместување

Хотел

5% ПОПУСТ
за целосна уплата во месец Мај!

 

Положба: Flora Suites хотелот е лоциран на 700 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел на плажата. Овој хотел се наоѓа на околу 6 километри оддалеченост од центарот на градот.

Сместување: Хотелот е категоризиран со 3+* и располага со вкупно 104 соби (49 Standard rooms, 55 Family rooms) . Сите соби располагаат со сопствен балкон, минибар, сопствена бања (туш, тоалет, фен за коса), ТВ, телефон, сеф, клима уред, бесплатна Wi- Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база All Inclusive (појадок, ручек и вечера – шведска маса). Хотелот располага со еден ресторан кој нуди опција за јадење во затворен и отворен простор. Гостите имаат можност секојдневно да уживаат во разновидните јадења кои се служат во ресторанот на овој хотел. Flora Suites хотелот исто така располага со два барови (Lobby Bar, Pool Bar)

Бесплатни услуги: Користење на ресторанот и баровите, превоз до плажа, лежалки , чадори и пешкири на плажа како и во областа покрај базенот, користење на базените, Aqua Park, тениско игралиште, кошарка, мини-голф,одбојка,игралиште за деца, билијард, паркинг, анимација (дневна и вечерна).

Услуги со доплата: Алкохолни пијалоци, свежо цедени сокови, сервис за перење на алишта, минибар, телефон и факс, сеф, медицински услуги, собни услуги, водени споротови.

Содржини: Хотелот располага со еден ресторан, два барови, два базена, детски базен, сопствена плажа, Aqua Park, градина, тераса, тениско игралиште, кошарка, мини-голф, одбојка, игралиште за деца, билијард, паркинг, услуги на медицински установи, услуга за организирање на туристички факултативи, анимација (дневна и вечерна).

Плажа: Хотелот располага со своја приватна плажа која е дел од една од најубавите песочни плажи во Кушадаси. Плажата е исто така препознатлива по чистата тиркизна вода. Плажата располага со чадори, лежалки и пешкири. Во близина на плажата се наоѓаат безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, водени споротви, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Водени спортови, Aqua Park, билијард, тенис, кошарка, мини-голф, одбојка на плажа, игралиште за деца, анимација (дневна и вечерна).

 

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
01.06-11.06 325 eur
06.06-16.06 325 eur
11.06-21.06 325 eur
16.06-26.06 325 eur
21.06-01.07 325 eur
26.06-06.07 358 eur
01.07-11.07 415 eur
06.07-16.07 415 eur
11.07-21.07 415 eur
16.07-26.07 415 eur
21.07-31.07 415 eur
26.07-05.08 415 eur
31.07-10.08 415 eur
05.08-15.08 415 eur
10.08-20.08 415 eur
15.08-25.08 415 eur
20.08-30.08 415 eur
25.08-04.09 380 eur
30.08-09.09 345 eur
04.09-14.09 345 eur
09.09-19.09 345 eur
14.09-24.09 345 eur
19.09-29.09 345 eur

За дете до 5.99 години: (само превоз 60 еур).
Второ дете: -20% попуст.
За деца од 6 до 11.99 години: (само превоз 80 еур).

Аранжманот вклучува 10 ноќевања, превоз, појадок, ручек и вечера – шведска маса.

Имате прашање?

Нашиот тим за продажба е достапен 24-7
да одговори на вашите прашања