Charisma 5*

CHARISMA DE LUXE HOTEL Положба: Сместен на Егејскиот брег, овој хотел располага со своја приватна плажа од 55 метри. Овој хотел кој нуди хармонија на природа и комофор, спојува иновативен и креативен стил со луксуз, се издвојува и по својата уникатна локација на само 500 метри од центарот на градот. Сместување: Хотелот располага со вкупно […]

Aqua Fantasy 5*

Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa 5*   Положба: Хотелот се наоѓа на 7км од центарот на Кушадаси и на 60км од аеродромот во Измир. Сместување: Хотелот располага со 337 соби (стандардни соби, фамилијарни апартмани и јуниор апартмани), опремени со сопствена бања (туш или када, тоалет, фен за коса), балкон, клима уред, ТВ, минибар, телефон,сеф, […]

Хотел Албора 3*

Albora Hotel 3*   Положба: Хотелот се наоѓа на 1 километар од центарот на градот Кушадаси и на околу 1 километар оддалеченост од најпознатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach. Сместување: Хотелот располага со 50 соби. Секоја соба располага со клима уред,  сопствена бања, фен, балкон (освен трокреветните соби), ТВ,телефон и бесплатна Wi-Fi конекција. Услуга: Хотелот […]