Hotel My Aegean Star

Hotel My Aegean Star

од €499

/ по лице

Времетраење

10 дена

Превоз

Автобус

Сместување

Хотел

Положба: My Aegean Star  хотелот е лоциран на 300 метри од најдолгата песочна плажа во Кушадаси  Long Beach. Хотелот располага со свој приватен дел на плажата. Овој хотел се наоѓа на околу 7 километри оддалеченост од центарот на градот.

Сместување: Хотелот располага со 90 соби( стандарни, фамилјарни  и суит соби). Сите соби располагаат со сопствен балкон, минибар, сопствена бања (туш, тоалет, фен за коса), ТВ, телефон, сеф, клима уред, бесплатна Wi- Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база All Inclusive (појадок, ручек и вечера – шведска маса). Хотелот располага со внатрешен и надворешен ресторан. Гостите имаат можност секојдневно да уживаат во разновидните јадења кои се служат во ресторанот на овој хотел. My Aegean Stra хотелот исто така располага со Snak Bar.

Бесплатни услуги: Користење на ресторанот и баровите, интернет во лоби, лежалки , чадори на плажа како и во областа покрај базенот, користење на базените.

Услуги со доплата: увозни пијалоци, алкохолни пијалоци, свежо цедени сокови, минибар, масажи, телефон, телефакс, сеф. медицински услуги, собни услуги.

Содржини: Хотелот располага со еден ресторан, Snack Bar, базена, сопствена плажа, Aqua Park, градина, тераса, Mini club за деца, паркинг, услуги на медицински установи, услуга за организирање на туристички факултативи, анимација.

Плажа: Хотелот располага со своја приватна плажа и исто така препознатлива по чистата тиркизна вода. Плажата располага со чадори, лежалки. Во близина на плажата има безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, водени споротви, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Aqua Park, игралиште за деца, анимација.

Хотелот е на база ALL INCLUSIVE.

 

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
11.07-21.07 585 eur
16.07-26.07 585 eur
21.07-31.07 585 eur
26.07-05.08 585 eur
31.07-10.08 585 eur
05.08-15.08 585 eur
10.08-20.08 585 eur
15.08-25.08 585 eur
20.08-30.08 585 eur
25.08-04.09 549 eur
30.08-09.09 499 eur
04.09-14.09 499 eur
09.09-19.09 499 eur
14.09-24.09 499 eur

За дете до 5.99 години: 80 eur.
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.

Само превоз Скопје – Кушадаси
Возрасни:
Повратен билет 150 eur
Билет во еден правец: 120eur

Деца до 11.99 години:
Повратен билет 120 eur
Билет во еден правец: 80eur

Имате прашање?

Нашиот тим за продажба е достапен 24-7
да одговори на вашите прашања