Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Olivera

Hotel Оlivera 3* - се наоѓа на 7 километри од центарот на Ајвалик. Хотелот се наоѓа на плажа и има сопствен дел на плажата,лежалките и чадорите се бесплатни за кпристење за гостите на хотелт.Хотелот има отворен базен,со дел за деца,бар,лоби,терен за одбојка, пинг понг,дискотека,ресторан со интернационална и домашна кујна.Wi-Fi  достапно во во лобито на хотелот и е бесплатно. Сите соби имаат сопствено купатило,ТВ,клима-вклучена во цената,и балкон. Услугата на хотелот е на  база на полупансион или се влкучено.

Термин

Цена

12.05.-02.06

P.P.-H.B. 21 € / PP- ALL 28 €

03.06.-23.06

P.P.-H.B. 24 € / PP-ALL 30 €

24.06.-27.06

P.P.-ALL. 58€

28.06-07.07

P.P-HB 35 €/ PP -ALL 46 €

08.07-18.08

P.P – ALL  58 €

19.08-29.08

P.P-ALL 44 €

30.08-04.09

P.P-ALL 58 €

05.09-15.09

P.P.ALL 36 €

16.09-30.09

P.P-HB 24 € / P.P.ALL 29 €

Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера)  или се вклучено по лице .
Цените се однесуваат на соби без поглед на море.
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете од 3-11,99 г. 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.

Партнери