Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Grand Temizel

Хотелот  GRAND TEMIZEL 5* се наоѓа во Ајвалик на плажа,на 8 км од центарот на Ајвалик .

Карактеристики на хотелот:

  • 24 ч. Рецепција
  • Базен
  • Тераса
  • Бар
  • 3 Ресторани и  3 снек барови                                                     
  • Wi – Fi интернет
  • Турска бања
  • Спа и велнес центар
  • сауна

Собите располагаат со:

 • Клима                   
 • Сопствена бања
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон
 • Мини бар

Термин

Цени

27.05.-23.06/01.0-30.09.06

.P.P.-ALL 52 €

24.06.-31.08

P.P.-ALL. 82 €

Цените се дадени на база се вклучено (аll inclusive) по лице.
Дете од 0 -1,99 г. - бесплатно
Дете од 2 -11,99 г.- 50 % попуст.

Напомена:
Климата е вклучена во цената.

Партнери