Hotel Adasea

Положба: Со поглед на плажата, ADASEA HOTEL нуди сместување со 3 ѕвезди во Кушадаси и располага со отворен базен, градина и тераса. Се наоѓа на 300 метри од плажата Ladies beach и 2,5 км од центарот на градот. Сместување: Хотелот располага со вкупно 24 соби и сите се со сопствен балкон, клима уред (со доплата […]