Aqua Fantasy 5*

Aqua Fantasy 5*

од €1144

/ по лице

Времетраење

10 дена

Превоз

Автобус

Сместување

Хотел

Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa 5*

 

Положба: Хотелот се наоѓа на 7км од центарот на Кушадаси и на 60км од аеродромот во Измир.

Сместување: Хотелот располага со 337 соби (стандардни соби, фамилијарни апартмани и јуниор апартмани), опремени со сопствена бања (туш или када, тоалет, фен за коса), балкон, клима уред, ТВ, минибар, телефон,сеф, радио, бесплатна Wi-Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база All Inclusive (појадок, ручек, вечера – шведска маса – во главниот ресторан, ужина, закуски, неограничена конзумација на локални алкохолни и безалкохолни пијалоци.

Бесплатни услуги: Влез и користење на Аква Парк, користење на Спа центар ( турска бања, сауна, џакузи), одбојка на плажа, кошарка, гимнастика, фитнес, тенис, пинг понг, мини клуб, паркинг, лежалки, чадори и пешкири на плажа.

Услуги со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови, мини бар, куглање, билијард, СПА третмани и масажи, телефон, сеф, шатл бус, водени спортови.

Содржини: Хотелот располага со ресторани (главен, морски, турски, италијански,кинески и мексикански), барови ( Lobby, Snack, Pool, Beach, Atrium, Caribbean, Flamingo, Fontana bar), фризер, продавници, доктор.

Плажа: Хотелот располага со приватна песочна плажа со бесплатни лежалки и чадори. Пешкири на плажа  се со депозит. Оваа плажа исто така располага и со бар каде гостите може да уживаат во широк спектар на коктели.

Спорт и забава: Аква Парк, надворешни базени, детски базен, базени со бранови, Спа центар, салон за убавина, детско игралиште, водени спортови, анимација (дневна и вечерна), мини клуб за деца, детско игралиште.

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
01.06-11.06 1144
06.06 -16.06 1233
11.06 -21.06 1372
21.06 -01.07 1625
26.06 -06.07 1742
01.07 -11.07 1742
06.07 -16.07 1742
11.07 -21.07 1742
16.07 -26.07 1742
21.07 -31.07 1742
26.07 -05.08 1742
31.07 -10.08 1742
05.08 -15.08 1742
10.08 -20.08 1742
15.08 -25.08 1649
20.08 -30.08 1403
25.08 -04.09 1365
30.08 -09.09 1255
04.09 -14.09 1144
09.09 -19.09 1128
14.09 -24.09 1043
19.09 -29.09 975

 

Имате прашање?

Нашиот тим за продажба е достапен 24-7
да одговори на вашите прашања