Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Urgenc

Hotelot ÜRGENÇ -  се наоѓа на 800м. Од  Çinar-a i Amphore. Хотелот располага со 52 соби( 1/2 İ 1/3), ресторан, (затворен и отворен дел),базен, бар на базен. Секоја од собите има Балкон, клима, ТВ. Плажата се наоѓа на 200м.

Карактеристики на хотелот:

  • Сеф на рецепција
  • Лифт
  • Wi-fi

Термин

Цени

15.05.-23.06./06.09.-30.09

P.P.-H.B. 18 €

24.06.-30.06

P.P.-H.B. 20 €

01.07.-05.09

P.P.-H.B. 28€

Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера) по лице.
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.

Партнери