Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Grand Milano

Хотелот  GRAND MILANO 3* се наоѓа во Ајвалик на околу 50м. од  плажа.  Хотелот располага со вкупно 70 соби.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Базен
 • Тераса
 • Бар
 • Ресторан
 • Wi – Fi интернет

Собите располагаат со:

 • Клима                   
 • Сопствена бања         
 • Телефон
 • ТВ
 • Мини бар
 • Балкон

Термин

Цена

01.06.-15.06

P.P.-H.B. 17 €

16.06.-23.06/05.09-20.09

P.P.-H.B. 22 €

24.06.-27.06/31.08-04.09

P.P.-H.B. 32 €

08.07.-25.08

P.P.-H.B. 29 €

28.06.-07.07

P.P.-H.B. 24 €

26.08.-30.08

P.P.-H.B. 27 €

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден.

Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера) по лице .
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.

Напомена: Климата е вклучена во цената.

Партнери