Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Buyuk Berk

Хотелот BUYUK BERK 4* се наоѓа во Саримсакли на одалеченост од околу 50м . од плажата и 7км. од Ајвалик.  Хотелот располага со вкупно 180 соби.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан
 • Базен
 • Базен за деца
 • Снек бар
 • Wi – Fi интернет

Собите располагаат со:

 • Клима                   
 • Сопствена бања         
 • Фен
 • Телефон
 • ТВ, Мини Бар
 • Балкон

Термин

Цена

12.05.-26.05

P.P.-HB. 18 €

27.05.-02.06

P.P.-H.B. 18€ / P.P.-ALL 29€

03.06.-16.06

P.P.-H.B. 22 € / P.P.-ALL 32 €

17.06.-23.06

P.P.-H.B. 24 €/ P.P.-ALL 33 €

24.06.-27.06/30.08-04.09

P.P.-ALL 69 €

28.06.-29.08

P.P.-ALL 53 €

05.09.-15.09

P.P.-H.B.32 € / P.P.-ALL 39 €

16.09.-22.09

P.P.-H.B. 24 € / P.P.-ALL 32€

23.09.-30.09

P.P.-H.B. 20€ / P.P.-ALL 29 €

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден.

Цените се дадени на база се вклучено ( АIl inclusive ) по лице .
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.

Напомена: Климата е вклучена во цената.

Партнери