Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Golden Moon

Хотелот  Golden Moon App се наоѓа на околу 900м. одалеченост од Ladies Beach и околу 1 км. од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 57  апартмани.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Базен
 • Сеф на рецепција
 • Ресторан
 • Снек бар
 • Wi – Fi интернет

Апартманите располагаат со:

 • Спална соба                   
 • Дневна соба со кујна и две софи на пуштање
 • Сопствена бања, Фен
 • ТВ, килма
 • Мини бар                 
 • Балкон

Термини

Цена по апартман

Термини

Цена по апартман

01.05.-21.06.

35 €

13.07-31.08.

48 €

22.06.-12.07.

40 €

01.09.-30.09.

35 €

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден.

Во цената e вклучно наем на апартман од ден.

Напомена:

 • Климата не е вклу вклучена во цената.
 • Во апартманите дозволено е сместување на лица согласно предвидениот борој на кревети. Преку дозволениот број мозе да се смести максимум едно дете до 6 години.

Партнери