Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Akbulut

Хотелот  Akbulut  4*  се наоѓа на околу 3 минути пешачење од плажа и  на околу 25 км. одалеченост од центарот на Кушадаси.  Хотелот располага со вкупно 89 соби (стандард, фамилијарни).

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан-отворен и затворен
 • Базен за возрасни и деца
 • Приватна плажа
 • Турска бања, Сауна, Масажа 
 • Игралиште за деца

Собите располагаат со:

 • Клима                   
 • Сопствена бања         
 • Фен
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон
 • Сеф

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

08.06.-16.06.

36 €

01.07-30.08.

61 €

17.06.-30.06.

42 €

31.08.-12.09.

54 €

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден.

Цените се дадени на база се вклучено (Аll inclusive ) по лице .
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.

Напомена : Климата е вклучена во цената.

Партнери