Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Vista Hill

Хотелот VISTA HILL 5* се наоѓа познатата плажа Ladies Beach. и на 3 км. одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 315 соби.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан
 • Базен за возрасни и деца
 • Анимација за деца
 • Градина
 • Снек бар
 • Wi-Fi интернет

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Фен
 • ТВ, Телефон
 • Мини Бар
 • Балкон
 • Wi-Fi интернет

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

09.05.-12.06.

44 €

18.07.-28.08.

75 €

13.06.-03.07.

51 €

29.08.-11.09.

56 €

04.07-17.07.

67 €

12.09-02.10.

47 €

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден.

Цените се дадени на база се вклучено (Аll Inclusive) по лице.
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно, второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50% попуст.

Напомена: Климата е вклучена во цената.

Партнери