Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Marina

Хотелот MARINA 4* е лоциран на 250 м. од плажа и е на 1 км. Одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 105 соби.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан
 • Wi – Fi интернет
 • Сеф

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон
 • Wi – Fi интернет

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06.-30.06.

32 €

01.09.-15.09.

34 €

01.07.-31.08.

38 €

16.09.-30.09.

32 €

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден.

Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера) по лице .
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.

Напомена : Климата е вклучена во цената .

Партнери