Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Grand Belish

Хотелот GRAND BELISH 5* е лоциран на плажата Long Beach и е на 15 км. одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 177 соби.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан-отворен и затворен
 • Базен за возрасни и деца
 • Мал аква парк
 • Турска бања , Сауна, Масажа
 • Игралиште за деца
 • Wi-Fi интернет

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Фен
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон со поглед на море или градина
 • Сеф

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

27.05.-12.06.

52 €

17.07.-23.08.

79 €

13.06.-03.07.

64 €

24.08.-07.09.

66 €

04.07-16.07.

71 €

08.09.-02.10.

52 €

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден.

Цените се дадени на база се вклучено (Аll inclusive) по лице.
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно, второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50% попуст.

Напомена: Климата е вклучена во цената.

Партнери