Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Flora

Хотелот FLORA SUITES 3* се наоѓа на 700 м. одалеченост од плажата Long Beach и на 6 км. одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 49 стандард соби и 55 фамилијарни соби. Обезбеден бесплатен превоз до плажата.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан-отворен и затворен
 • Базен за возрасни и деца
 • Сеф
 • Терени за мини голг, одбојка, кошарка, тенис
 • Игралиште за деца
 • Wi-Fi интернет

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Фен
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

30.05.-12.06.

31 €

18.07.-28.08.

50 €

13.06.-26.06.

34 €

29.08.-11.09.

39 €

27.06-17.07.

41 €

12.09.-26.09.

31 €

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден.

Цените се дадени на база се вклучено (All Inclusive) по лице.
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно, второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50% попуст.

Напомена: Климата е вклучена во цената.

Партнери