Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Dabaklar

Хотелот DABAKLAR 4* e лоциран во центарот на градот и е одалечен на 250 м. од градската плажа. Хотелот располага со вкупно 81 соба.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан
 • Wi – Fi интернет
 • Сеф

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон
 • Wi – Fi интернет

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

09.05.-15.06.

26 €

13.07.-24.08.

36 €

16.06.-12.07.

30 €

25.08.-15.09.

29 €

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден.

Цените се дадени на база полупансион (ноќевање со појадок и вечера) по лице.
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно, второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50% попуст.

Напомена: Климата е вклучена во цената.

Партнери