Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Atlantique Holiday Club

Хотелот  ATLANTIQUE HOLIDAY CLUB  3+* се наоѓа на самата. плажа Long  Beach и на околу 9 км. одалеченост од центарот на Кушадаси.  Хотелот располага со вкупно 385 соби (стандард, фамилијарни и апартмани).

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан-отворен и затворен
 • Базен за возрасни и деца
 • Мал аква парк
 • Турска бања, Сауна, Масажа
 • Игралиште за деца
 • Wi-Fi интернет

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Фен
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон со поглед на море или градина
 • Сеф

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06.-16.06.

54 €

18.07.-21.08.

77 €

17.06.-17.07.

70 €

22.08.-15.09

68 €

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден

Цените се дадени на база се вклучено (Аil inclusive) по лице.
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50% попуст.

Напомена: Климата е вклучена во цената.

Партнери