Контакт информации

Центар

Телефон: +389 2 3118-263

Автобуска Станица

Телефон: +389 2 2402-394

Аеродром Александар Велики

Телефон: +389 2 2566-668

 

Повеќе информации

Хотел Alish

Хотелот ALISH 4* е лоциран на 200м од Long Beach и на одалеченост од 7 км. од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 130 соби.

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан
 • Wi – Fi интернет
 • Сеф

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон
 • Wi – Fi интернет

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

25.05.-13.06.

39 €

17.07.-22.08.

61 €

14.06.-04.07.

44 €

23.08.-10.09.

48 €

05.07-16.07.

48 €

11.09.-29.09.

39 €

Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност од 1€ = 62 ден

Цените се дадени на база се вклучено (Аil inclusive) по лице.
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно, второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50% попуст.

Напомена: Климата е вклучена во цената.

Партнери